Hakkımızda

HAWAX; 10 yıllık tekstil ve moda sektöründeki birikimlerini ve tecrübelerini siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek ve en iyi ürünleri en uygun fiyatlara sunabilmek için büyük bir özveri göstermektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve geribildirimleri firmamız için her şeyin üzerindedir.

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden son trend ürünlerin müşterilerimize ulaştırmak firmamızın en önemli görevidir.

Ürünlerimizin tasarımından kumaş seçimine, kalite kontrolünden reyonlarımızda raflarda itinayla dizilmelerine ve sipariş teslimine kadar olan süreçte çalışan ekibimizin tüm gayreti ve özverisi müşterilerimizin firmamıza olan güvenlerinin karşılığını verebilmek ve teslim aldıkları ürünlerimizden memnun kalmalarını sağlamaktır.

Bu amaçla her bir çalışma arkadaşımız işlerini büyük bir hassasiyet içinde yürütmektedir.

Tasarım grubumuz müşterilerimizin geribildirimleri doğrultusunda yeni trend ürünlerin tasarımlarını oluştururken, dünya klasmanındaki trendler de takip edilerek ürünlerimiz sürekli olarak güncellenerek ekibimiz tarafından yenilenmektedir.

Ürünlerimizin kumaş seçimleri yapılırken kaliteden kesinlikle taviz verilmemekte; tüketicilerimizin sağlığına ve kullanırken yaşam kalitesini artıracak konforda kumaşların tercih edilmesine ekstra çaba gösterilmektedir. Müşterilerimizden aldığımız geribildirimler doğrultusunda ürün kalitesinin sürekli arttırılması yönünde çalışmalar yapmaktayız.

Stok takibi ve kargolama biriminde bulunan çalışma arkadaşlarımız, ürünlerimizin reyonlarda sergilenmesinden ve sipariş edilen ürünlerin kargolanmasına kadar olan süreçte hijyene ve ürünlerin steril bir şekilde muhafaza edilmesine dikkat etmektedirler. Müşterilerimizin ve çalışan arkadaşlarımızın sağlığı her şeyden önce gelmektedir. Pandemiden ötürü gerekli tedbirlerin alınması firmamızca büyük bir önem arzetmektedir.

HAWAX olarak tüm gayretimiz müşterilerimizin isteklerinin tamamını karşılayabilecek yetkinlik ve esnekliğe sahip olan ekip arkadaşlarımız ile; kaliteli, özgün tasarımların üretimini yaparak, ürünlerimizi müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktır.

İyi alışverişler dileriz!